Polisolokaty

polsolokaty

Unieważnij swoją polisolokatę i odzyskaj wpłacone środki

Oferujemy zainicjowanie i poprowadzenie sprawy, w ramach której dążymy do unieważnienia umowy o polisolokatę oraz uzyskania zwrotu wpłaconych środków.

Aktualnie zarysował się w Polsce bardzo dobry trend orzeczniczy dla osób, którzy zawarły umowy o polisolokaty. Zapisy zawarte w rzeczonych umowach powszechnie uważane są za niedozwolone (abuzywne) wobec konsumentów. W związku z tym istnieje możliwość unieważnienia tego typu umów w całości lub w części (wyłączenie z umowy niedozwolonych zapisów). W konsekwencji osoba, która zawarła umowę o polisolokatę, może odzyskać całość lub dużą część wpłaconych pieniędzy. Z pewnością warto wykorzystać tę sytuację.

 

Oferujemy:

1

bezpłatną analizę umowy o polisolokatę

2

bezpłatną kalkulację zysków i kosztów

3

reprezentację przy negocjacjach z zakładem ubezpieczeń

4

kompleksowe poprowadzenie sprawy sądowej

zdalne załatwienie sparwy

Załatw swoją sprawę bez wychodzenia z domu

Oferujemy poprowadzenie sprawy w pełni zdalnie. Zarówno współpraca z nami, jak i późniejsze czynności mogą odbyć się bez konieczności wychodzenia przez Ciebie z domu.

Nawiązanie współpracy z nami odbywa się telefonicznie oraz przy pomocy poczty elektronicznej. Dokumenty przesyłane są pocztą tradycyjną. Rozprawy (w niemal każdym przypadku) prowadzone są w trybie videokonferencji online i nie wymagają Twojego fizycznego stawiennictwa w sądzie.

Dzięki temu z powodzeniem obsługujemy Klientów z całej Polski oraz prowadzimy sprawy przeciwko niemal wszystkim bankom. Co najważniejsze, taki model pozwala zaoszczędzić Twój czas i pieniądze.

Dlaczego my?

indywidualne podejście

indywidualne podejście

rzetelność

rzetelność

skuteczność

skuteczność

możliwość zdalnego poprowadzenia sprawy

możliwość zdalnego poprowadzenia sprawy

przejrzyste zasady współpracy i rozliczeń

przejrzyste zasady współpracy i rozliczeń

Porozmawiajmy o Twojej polisolokacie