Bezpłatne porady dla kredytobiorców

Skorzystaj

Bezpłatna analiza sprawy kredytowej

Spłacasz lub spłaciłeś kredyt frankowy lub waloryzowany inną walutą obcą? Oferujemy bezpłatną analizę sprawy (analiza umowy oraz innych kwestii istotnych dla sprawy).

W zależności od Twojej decyzji analiza może stanowić punkt wyjścia do dalszych działań, np. podjęcia negocjacji z bankiem lub skierowania sprawy na drogę sądową.

Analiza jest w pełni bezpłatna. Dalsze kroki zależą od Twojej woli i są podejmowane przez Kancelarię tylko na Twoje wyraźne zlecenie.

Jeżeli po dokonaniu analizy nie zdecydujesz się na podjęcie dalszych kroków, nie poniesiesz żadnych kosztów. Analiza jest dokonywana z pełnym poszanowaniem poufności przekazywanych przez Ciebie danych (więcej na ten temat w naszej Polityce Prywatności: https://auxlex.pl/polityka/).

Zadzwoń do nas

Przeanalizujemy Twój kredyt

Marlena Azali
Marlena Azali
2023-07-20
Szczerze polecam współpracę z Mecenasem Zołoteńkim. Wielokrotnie korzystałam z jego porad dotyczących spraw mieszkaniowych oraz spadkowych. Za każdym razem zostałam szybko i rzetelnie skonsultowana. Ogrom wiedzy i doświadczenia. Pełen profesjonalizm.
Kinga Kończak
Kinga Kończak
2023-06-28
Miałam okazję współpracować z Kamilem w zakresie prawa pracy i biznesu, jak i konsultować swoje sprawy prywatne (spadkowe). Profesjonalne porady prawne w szerokim zakresie, a co warto zaznaczyć na odpowiedź nie trzeba czekać tygodnia z czym miałam już się okazję spotkać u innych kancelarii... Dlatego polecam Kamila swoim znajomym i chętnie wracam do AUX lex po rzetelne, jasne i konkretne porady prawne 💪
bruna maragno
bruna maragno
2023-06-27
Totally recommend. Very professional and always quick reply!
Anna Najczuk
Anna Najczuk
2023-06-26
Z porad Pana Kamila Zołoteńkiego korzystałam kilka razy, zawsze czułam się bardzo dobrze zaopiekowana. Jednak najbardziej jestem wdzięczna mecenasowi za pomoc mojemu ojcu w sprawie przeciwko dużemu bankowi. Pan Kamil zapoznał się z materiałami z lat 2003 - 2005, znalazł podstawę do uchylenia nakazu i namówił nas do złożenia pozwu. Dzięki mecenasowi sprawa, która ciągnęła się tak długo i kosztowała nas tak dużo stresu, została zakończona w pół roku. Wszystko odbyło się w bardzo miłej atmosferze, zdalnie a każdy krok omawiany był dokładnie i zrozumiale. Bardzo, bardzo polecam!
Renata K
Renata K
2023-06-08
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, wszystko zostało bardzo szczegółowo wyjaśnione i dostarczone zgodnie z umówionym terminem. Nie mam żadnych zastrzeżeń, mogę jedynie z całego serca polecić każdemu, kto potrzebuje wsparcia radcy prawnego
Ania Siwiak
Ania Siwiak
2023-05-26
Polecam. Korzystanie z usług mecenasa zaczęłam już kilka lat temu. Rzeczowo, konkretnie i w przystępny sposób przedstawił mi moje prawa i pomógł rozwiązać konflikt z pracodawca. Szybki, łatwy kontakt i zaangażowanie w sprawy spowodowały, że w trudnych sytuacjach zawsze korzystam z wiedzy i porad Kamila Zołoteńkiego.
Małgorzata Jaśkowiak
Małgorzata Jaśkowiak
2023-05-25
Jestem zadowolona ze współpracy. Kamil jest nie tylko dobrym prawnikiem,ale i człowiekiem. Jest miły, rzetelny, sumienny. Do każdej rozprawy był dobrze przygotowany. Cieszę się,że mnie reprezentował w sądzie, polecam.
Michał Antoszczuk
Michał Antoszczuk
2023-05-16
Pan Kamil prowadził dla mnie sprawę związaną z kupnem samochodu z fałszywym przebiegiem. Wszystko poszło zgodnie z planem, więc mogę z czystym sumieniem polecić. Udało się nawet prowadzić sprawę w miejscu zamieszkania, dzięki czemu nie musiałem jeździć kilkuset kilometrów do sądu. Raz jeszcze - polecam.
Magdalena Bury Bury
Magdalena Bury Bury
2023-05-15
Polecam usługi prawne Kancelarii Aux Lex. Pan Mecenas prowadzi moją i mojego męża sprawę odszkodowawczą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontaktu z kancelarią oraz z profesjonalnego podejścia do klienta. Doceniam szczególnie zaangażowanie Pana Mecenasa w przygotowanie i prowadzenie rozprawy. Jest to bardzo życzliwy człowiek, potrafiący dostosować się do potrzeb klienta. Polecam bardzo serdecznie!
Tomasz Gesulis
Tomasz Gesulis
2023-05-15
Miałem przyjemność korzystać z usług AUX LEX Kancelaria Prawna, prowadzonej przez Pana Kamila Zołoteńkiego we Wrocławiu. Moje doświadczenia są wyjątkowo pozytywne. Przede wszystkim, Pan Kamil to prawdziwy profesjonalista. Swoją pracę wykonuje z niezwykłą precyzją i zaangażowaniem. Potrafi skomplikowane zagadnienia prawne przekształcić w klarowne informacje, dzięki czemu decyzje, które musiałem podjąć były o wiele łatwiejsze. Ponadto, zespół kancelarii zawsze okazywał wielką życzliwość i chęć pomocy. Zawsze byłem na bieżąco informowany o stanie mojej sprawy, a wszelkie moje pytania były szybko i wyczerpująco odpowiadane. Jeśli szukasz prawdziwego profesjonalizmu, wysokiej jakości obsługi oraz skuteczności, nie szukaj dalej. Gorąco polecam AUX LEX Kancelaria Prawna. Pan Kamil Zołoteńko i jego zespół na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom, tak jak sprostali moim. Ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐

blog

Sprawdź naszego Bloga