Dzień bezpłatnych porad dla firm

Skorzystaj

Bezpłatne porady prawnej dla firm

Prowadzisz lub chcesz założyć firmę?

W każdy ostatni piątek miesiąca udzielimy Ci zdalnej porady prawnej całkowicie bezpłatnie. Celem skorzystania z porady prawnej

Dziedziny prawa, w obrębie których świadczymy darmowe porady prawne:

  • Prawo cywilne i gospodarcze
  • Prawo spółek
  • Prawo IT i nowych technologii
  • Prawo nieruchomości
  • Prawo budowlane
  • Prawo pracy
  • Prawo bankowe
Zadzwoń do nas

Porady prawne w pozostałe dni

W pozostałe dni również możesz skorzystać z naszej porady prawnej. Koszt porady to jedynie 200 zł + VAT.

Gwarantujemy Ci satysfakcję.

Jeżeli nie będziesz zadowolona lub zadowolony z naszej porady, nie obciążymy Cię opłatą za poradę.

* porada prawna w powyższych dwóch trybach nie obejmuje analizy umów i innych dokumentów o objętości powyżej 3 stron. Jeżeli potrzebujesz analizy umowy lub innego dokumentu o objętości powyżej 3 stron, Kancelaria uzgodni z Tobą dodatkową opłatę za analizę danej umowy lub innego dokumentu.

** Kancelaria może odmówić udzielenia bezpłatnej porady prawnej lub porady za kwotę 100 zł + VAT, jeżeli zagadnienie, z którym się zwracasz, jest skomplikowane i/lub wymaga pogłębionej analizy prawnej. Wówczas Kancelaria może uzgodnić z Tobą odrębną opłatę za przeanalizowanie danego zagadnienia.

Napisz do nas
Marlena Azali
Marlena Azali
2023-07-20
Szczerze polecam współpracę z Mecenasem Zołoteńkim. Wielokrotnie korzystałam z jego porad dotyczących spraw mieszkaniowych oraz spadkowych. Za każdym razem zostałam szybko i rzetelnie skonsultowana. Ogrom wiedzy i doświadczenia. Pełen profesjonalizm.
Kinga Kończak
Kinga Kończak
2023-06-28
Miałam okazję współpracować z Kamilem w zakresie prawa pracy i biznesu, jak i konsultować swoje sprawy prywatne (spadkowe). Profesjonalne porady prawne w szerokim zakresie, a co warto zaznaczyć na odpowiedź nie trzeba czekać tygodnia z czym miałam już się okazję spotkać u innych kancelarii... Dlatego polecam Kamila swoim znajomym i chętnie wracam do AUX lex po rzetelne, jasne i konkretne porady prawne 💪
bruna maragno
bruna maragno
2023-06-27
Totally recommend. Very professional and always quick reply!
Anna Najczuk
Anna Najczuk
2023-06-26
Z porad Pana Kamila Zołoteńkiego korzystałam kilka razy, zawsze czułam się bardzo dobrze zaopiekowana. Jednak najbardziej jestem wdzięczna mecenasowi za pomoc mojemu ojcu w sprawie przeciwko dużemu bankowi. Pan Kamil zapoznał się z materiałami z lat 2003 - 2005, znalazł podstawę do uchylenia nakazu i namówił nas do złożenia pozwu. Dzięki mecenasowi sprawa, która ciągnęła się tak długo i kosztowała nas tak dużo stresu, została zakończona w pół roku. Wszystko odbyło się w bardzo miłej atmosferze, zdalnie a każdy krok omawiany był dokładnie i zrozumiale. Bardzo, bardzo polecam!
Renata K
Renata K
2023-06-08
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, wszystko zostało bardzo szczegółowo wyjaśnione i dostarczone zgodnie z umówionym terminem. Nie mam żadnych zastrzeżeń, mogę jedynie z całego serca polecić każdemu, kto potrzebuje wsparcia radcy prawnego
Ania Siwiak
Ania Siwiak
2023-05-26
Polecam. Korzystanie z usług mecenasa zaczęłam już kilka lat temu. Rzeczowo, konkretnie i w przystępny sposób przedstawił mi moje prawa i pomógł rozwiązać konflikt z pracodawca. Szybki, łatwy kontakt i zaangażowanie w sprawy spowodowały, że w trudnych sytuacjach zawsze korzystam z wiedzy i porad Kamila Zołoteńkiego.
Małgorzata Jaśkowiak
Małgorzata Jaśkowiak
2023-05-25
Jestem zadowolona ze współpracy. Kamil jest nie tylko dobrym prawnikiem,ale i człowiekiem. Jest miły, rzetelny, sumienny. Do każdej rozprawy był dobrze przygotowany. Cieszę się,że mnie reprezentował w sądzie, polecam.
Michał Antoszczuk
Michał Antoszczuk
2023-05-16
Pan Kamil prowadził dla mnie sprawę związaną z kupnem samochodu z fałszywym przebiegiem. Wszystko poszło zgodnie z planem, więc mogę z czystym sumieniem polecić. Udało się nawet prowadzić sprawę w miejscu zamieszkania, dzięki czemu nie musiałem jeździć kilkuset kilometrów do sądu. Raz jeszcze - polecam.
Magdalena Bury Bury
Magdalena Bury Bury
2023-05-15
Polecam usługi prawne Kancelarii Aux Lex. Pan Mecenas prowadzi moją i mojego męża sprawę odszkodowawczą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontaktu z kancelarią oraz z profesjonalnego podejścia do klienta. Doceniam szczególnie zaangażowanie Pana Mecenasa w przygotowanie i prowadzenie rozprawy. Jest to bardzo życzliwy człowiek, potrafiący dostosować się do potrzeb klienta. Polecam bardzo serdecznie!
Tomasz Gesulis
Tomasz Gesulis
2023-05-15
Miałem przyjemność korzystać z usług AUX LEX Kancelaria Prawna, prowadzonej przez Pana Kamila Zołoteńkiego we Wrocławiu. Moje doświadczenia są wyjątkowo pozytywne. Przede wszystkim, Pan Kamil to prawdziwy profesjonalista. Swoją pracę wykonuje z niezwykłą precyzją i zaangażowaniem. Potrafi skomplikowane zagadnienia prawne przekształcić w klarowne informacje, dzięki czemu decyzje, które musiałem podjąć były o wiele łatwiejsze. Ponadto, zespół kancelarii zawsze okazywał wielką życzliwość i chęć pomocy. Zawsze byłem na bieżąco informowany o stanie mojej sprawy, a wszelkie moje pytania były szybko i wyczerpująco odpowiadane. Jeśli szukasz prawdziwego profesjonalizmu, wysokiej jakości obsługi oraz skuteczności, nie szukaj dalej. Gorąco polecam AUX LEX Kancelaria Prawna. Pan Kamil Zołoteńko i jego zespół na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom, tak jak sprostali moim. Ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐

blog

Sprawdź naszego Bloga